Sportavimo programos

Specializuotos sportavimo programos skirtingų sporto šakų atstovams. Jėgos, funkcinio stabilumo, koordinacijos ugdymas sportininkams.

Programos sportininkams

Giliųjų nugaros, liemens-dubens  kontrolės raumenų stiprinimas  – vienas iš esminių skirtingų sporto šakų treniravimosi elementų, kuris labai svarbus ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams. Treniruojant kūno gravitacininio centro raumenyną ženkliai sumažinama nugaros traumų galimybė, pagerinama koordinacija, jėga, balansas, neuroraumeninė funkcija. Taip pat stabilizuojami sąnariai, stuburas, įgaunamas funkcinis raumenų pajėgumas. Tai suteikia galimybę pasiekti geresnių rezultatų pasirinktoje sporto šakoje. Mūsų terapeutai sportavimo programą sudarys atsižvelgiant į norimą pasiekti rezultatą konkrečioje sporto šakoje.

Jėgos, funkcinio stabilumo, koordinacijos ugdymas

Tai sugebėjimas kontroliuoti gravitacinio centro raumenyną judesio metu. Gravitacinio centro stiprinimas ir stabilizavimas – vienas esminių tikslų norint greitai ir nepriekaištingai keisti kryptį aikštelėje. Stiprėjant giliajam raumenynui , funkciškai stiprėja raumenys, stabilizuojasi sąnariai, stuburas, dubens-juosmens kontrolės ir stabilumo raumenys. Tai suteikia galimybę kovoti geriau, judėti vikriau, ženkliai sumažina traumų galimybes. Stiprus ir stabilus gravitacinis centras perduoda jėgą į viršutinę ir apatinę kūno dalis.Siekiant pagerinti  koordinacijos, balanso ir neuroraumeninę funkciją, naudojamos nestabilios plokštumos, kamuoliai, Gymstick lazdos, Redcord, TRX laisvo kybojimo sistemos, giros, vibro lazdos, laisvi svoriai.

REGISTRUOTIS

© Copyright 2018 - VŠĮ, Sveikatingumo ir terapijos centras